MKS START RADZIEJÓW - strona nieoficjalna

pon.

Frekwencja treningowa - podsumowanie

• autor: MP, 2013-06-17 15:22

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem frekwencji treningowej Trampkarzy w sezonie 2012/2013.

Mogło być lepiej - tak zwięźle można określić poczynania naszych zawodników, jeżeli chodzi o czynny udział w zajęciach treningowych. Przygotowania do sezonu zespół rozpoczął 9 lipca ubiegłego roku. "Licznik treningowy" przestał tykać w ostatni piątek - 14 czerwca. W tym okresie - nie licząc meczów ligowych, ani sparingowych - odbyliśmy 125 treningów.

Przedsezonowe plany zakładały wykonanie liczby zbliżonej do 140 jednostek, jednak z wielu powodów (najczęściej nagłych ataków zimy) kilkanaście treningów po drodze nam wypadło.

Oficjalnie liczenie obecności naszych zawodników zostało zakończone, jednak nie oznacza to przerwy od zajęć. Drużyna obecnie znajduje się w okresie przejściowym, a na zajęciach spotykać będziemy się do końca czerwca. W ostatni weekend miesiąca - 29 czerwca (sobota) oficjalnie zakończymy sezon 2012/2013.

Jak w tym sezonie prezentowali się nasi zawodnicy? Z pewnością wielu z nich nie wykonało przedsezonowych założeń, jeżeli chodzi o frekwencję na zajęciach. Wynik zaniżał również pobyt czwórki zawodników w Ośrodkach Szkolenia Sportowego Młodzieży K-PZPN w Bydgoszczy i Toruniu. Na wyróżnienie z tej grupy zasłużył Wiktor Dąbek, który mimo prawie codziennego pobytu w Bydgoszczy osiągnął wynik zbliżony do 50%. Plusik również dla drużyny, jako całości - w drugiej części sezonu zdecydowana większość naszych zawodników pracowała, jak należy i w końcu zrozumiała znaczenie słowa "odpowiedzialność".

Gratulacje dla czołówki oraz dla wszystkich, którzy w rubryce "NN" (nieusprawiedliwione nieobecności) mają wynik zerowy. Pracować z takimi zawodnikami, to sama przyjemność!!!

Czynny udział w zajęciach treningowych - stan na 15.06.2013r:

NU - nieobecności usprawiedliwione (pobyt w OSSM, choroby, urazy, inne)

NN - nieobecności nieusprawiedliwione

Autor: Treść:pozostało znaków:

START - Włocłavia Włocławek
Ładowanie...

Brak aktywnych ankiet.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.